Program


10:00 Czwartek, 06.06.2019

Warsztaty przekładowe (język rosyjski)*

Prowadzenie: Leszek Szaruga

Warsztaty

Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, ul. Jagiellońska 1

10:00 Czwartek, 06.06.2019

Warsztaty przekładowe (język francuski)*

Prowadzenie: Agata Kozak

Warsztaty

Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej (ul. Jagiellońska 1)

10:00 Czwartek, 06.06.2019

Warsztaty przekładowe (język angielski)*

Prowadzenie: Jerzy Jarniewicz

Warsztaty

Massolit Books & Cafe (ul. Felicjanek 4)

13:00 Czwartek, 06.06.2019

Spotkanie autorskie: Uta Przyboś

Prowadzenie: Justyna Sobolewska

Spotkanie

Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej (ul. Jagiellońska 1)

14:15 Czwartek, 06.06.2019

Spotkanie autorskie: Saleh Diab

Prowadzenie: Isabelle Macor / Gość: Agata Kozak

Spotkanie

Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej (ul. Jagiellońska 1)

15:30 Czwartek, 06.06.2019

Spotkanie autorskie: Krystyna Dąbrowska

Prowadzenie: Paweł Próchniak

Spotkanie

Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej (ul. Jagiellońska 1)

16:00 Czwartek, 06.06.2019

GŁOS: spotkanie z Koraly Dimitriadis

prowadzenie: Rudka Zydel

Spotkanie Pasmo OFF

Café Szafé (ul. Felicjanek 10)

16:45 Czwartek, 06.06.2019

Premiera tomu: Hans Magnus Enzensberger

Prowadzenie: Justyna Sobolewska / Gość: Ryszard Krynicki

Spotkanie

Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej (ul. Jagiellońska 1)

18:00 Czwartek, 06.06.2019

Miłosz Lecture: Tomas Venclova - Rozpacz i łaska

Wprowadzenie: Olga Brzezińska i Krzysztof Siwczyk / Tłumaczenie na j. migowy

Wykład

Pałac Krzysztofory, Sala Miedziana (Rynek Główny 35)

18:30 Czwartek, 06.06.2019

GŁOS: spotkanie z Tatev Chakhian

Prowadzenie: Weronika Janeczko

Spotkanie Pasmo OFF

Café Szafé (ul. Felicjanek 10)

19:15 Czwartek, 06.06.2019

Debata: Vita Activa’19

Prowadzenie: Krzysztof Czyżewski / Goście: Tadeusz Sławek, Karolina Wigura / Tłumaczenie na j. migowy

Debata

Pałac Krzysztofory, Sala Miedziana (Rynek Główny 35)

20:00 Czwartek, 06.06.2019

SCENA: międzynarodowy slam poetycki

Start: 20:00

Pasmo OFF

Kolanko Nº 6 (ul. Józefa 17)

21:00 Czwartek, 06.06.2019

Zdobycie władzy: wieczór poetycko-muzyczny

Muzyka: Hubert Zemler / Prowadzenie: Olga Brzezińska i Michał Nogaś

Spotkanie

Metaforma Cafe (ul. Powiśle 11)