Literackie menu Festiwalu Miłosza | Miłosz Festiwal

Literackie menu Festiwalu Miłosza

Wyjątkowa propozycja dla posiadających czułe podniebienia fanów Festiwalu Miłosza 2015. Od 14 do 17 maja w Pałacu Pod Baranami na czytelników czekać będzie otwarta na festiwalową publiczność kawiarnia, w której oprócz kawy, herbaty i owocowych lemoniad będzie można spróbować pysznych ciast i tart.

Dodatkowo, restauracja Konfederacka 4 przez wszystkie dni Festiwalu serwować będzie wyśmienite poetyckie śniadania. Rozpocznie śniadaniem wileńskim, a następnie zaproponuje śniadanie: amerykańskie, paryskie i krakowskie. Wszystkie śniadania serwowane będą od godziny 10:00.

Ponownie, kulinaria i literatura połączą się 18 maja o godz. 13:00 w restauracji Konfederacka 4 w ramach projektu Literatura na Widelcu. 20 osób, zwycięzców literackiego konkursu weźmie udział w spotkaniu z Wojciechem Nowickim. Pisarz spotka się z profesjonalnym kucharzem i opowie o literackich kontekstach dania-niespodzianki. Spotkanie odbędzie się w zacisznym miejscu na Starych Dębnikach w restauracji Konfederacka 4. Konkurs, który wyłoni zwycięzców zostanie ogłoszony niebawem. Śledźcie profil Festiwalu Miłosza na Facebooku!

Jedzenie stworzy pretekst do rozmowy także w Klubie Stolarnia przy ulicy Stolarskiej 6, gdzie fani będą mogli napić się aromatycznej kawy i zjeść pyszną tartę. Z hasłem „Festiwal Miłosza” liczyć możecie na 10% rabat.

Konfederacka 4, ul. Konfederacka 4, Kraków, tel. 535 106 004, Restauracja, wine bar, kawiarnia. Zaciszne miejsce na Starych Dębnikach, blisko centrum a z dala od miejskiego zgiełku. Oryginalne wnętrze starej piekarni. Autorska kuchnia i staranna selekcja win. Więcej informacji na: www.facebook.com/konfedercka4.

 

Organizatorzy:

Dofinansowanie

Wpisz szukaną frazę: