Strefa Czytania na Festiwalu Miłosza | Miłosz Festiwal

Strefa Czytania na Festiwalu Miłosza

Łąka w samym sercu Krakowa? To możliwe! Specjalnie dla wszystkich uczestników czwartej odsłony Festiwalu Miłosza przygotowaliśmy nie lada atrakcję! Strefa Czytania to skrawek zieleni na Rynku Głównym wprost stworzony do delektowania się poezją w zgodzie z naturą. Zapraszamy do wspólnego odpoczynku na leżaku z zieloną trawą pod stopami i tomikiem poezji w ręku!

Drugiego dnia festiwalu udowodnimy, że ciekawa promocja wydarzenia w przestrzeni miejskiej niekoniecznie musi przytłaczać. Zielone media są wspaniałą alternatywą dla tradycyjnych form reklamy i wszystkich chcących przykuć uwagę przechodniów w sposób niebanalny, kreatywny i zarazem ekologiczny! W trakcie czwartej edycji Festiwalu Miłosza weźcie swój ulubiony tomik i relaksujcie się razem z nami w Strefie Czytania. Dla wszystkich uczestników wydarzenia przygotowaliśmy leżaki w odprężającym cieniu literackiego drzewa – oczywiście będzie to drzewo niezwykłe. Jego owocami będą notatniki Moleskine wypełnione wierszami, a także… truskawki, nawiązujące do cytatu-motta tegorocznej odsłony festiwalu.

To jeszcze nie wszystkie zielone atrakcje! W centrum festiwalowym znajdującym się w Pałacu pod Baranami czekają kolejne niespodzianki. Scenografię pałacowych wnętrz oprawią żywe rośliny: piękne kwiaty, mech zasadzony we wzór kreacji festiwalowej, roślinne girlandy i nie tylko. Otwieramy szeroko okna, cieszymy się słońcem, majem, zielenią oraz rzecz jasna – poezją!

Krakowskie Biuro Festiwalowe, organizator Festiwalu Miłosza już nie pierwszy raz udowadnia swoje zaangażowanie na rzecz środowiska naturalnego. Instytucja aktywnie promuje inicjatywy proekologiczne, wzbogacając o nie organizowane przez siebie wydarzenia. Wspierany przez KBF Festiwal Recyklingu, FMF-EKO w ramach Festiwalu Muzyki Filmowej, czy też Licz na Zieleń podczas festiwalu Grolsch ArtBoom to tylko niektóre akcje rozwijające świadomość ekologiczną mieszkańców Krakowa. Dzięki licznym spotkaniom, warsztatom i konkursom, co roku powiększamy grono osób, dla których los środowiska nie jest obojętny. Dołączcie do nas!

Organizatorzy:

Dofinansowanie

Wpisz szukaną frazę: