Zostań wolontariuszem Festiwalu Miłosza! | Miłosz Festiwal

Zostań wolontariuszem Festiwalu Miłosza!

Już niedługo rozpocznie się największe święto poezji w Polsce – Festiwal Miłosza!

Chcesz poznać światowej sławy poetów takich jak Charles Simic czy Ruth Padel? Chcesz zobaczyć jak wygląda realizacja festiwalu literackiego w Polsce? Chcesz nauczyć się organizować spotkania, koncerty i wystawy? Dołącz do nas!

Poszukujemy młodych, odpowiedzialnych, energicznych i kreatywnych ludzi, którzy wspólnie z nami będą chcieli współtworzyć zespół organizujący wydarzenie. Wolontariusze festiwalu będą uczestniczyć w pracach nad przygotowaniem i przebiegiem wydarzenia, opiekować się gośćmi festiwalowymi, obsługiwać centrum festiwalowe i miejsca spotkań.

Jeśli:
– znasz języki obce (zaawansowana znajomość języka angielskiego, mile widziane także inne języki);
– interesujesz się poezją i jest ona dla Ciebie nieustanną przygodą;
– jesteś świadomym odbiorcą kultury i dlatego chcesz wziąć udział w jej współtworzeniu;
– chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę, poznać znakomitych poetów, tłumaczy, porozmawiać z ciekawymi ludźmi;
– chcesz zdobyć bezcenne doświadczenia organizacyjne

wyślij swoje CV z dopiskiem Festiwal Miłosza na adres wolontariat@biurofestiwalowe.pl

Prosimy o dopisanie w dokumentacji aplikacyjnej następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Krakowskie Biuro Festiwalowe z siedzibą w Krakowie, ul. Olszańska 7 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne, a wyrażającemu zgodę przysługuje prawo dostępu do jego danych osobowych przetwarzanych przez Krakowskie Biuro Festiwalowe na mocy niniejszej zgody, prawo ich zmiany i ich poprawiania.

Krakowskie Biuro Festiwalowe zastrzega, że aplikacje, w ramach których nie złożono powyższego oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, nie będą uwzględniane przy procesie rekrutacji.

Organizatorzy:

Dofinansowanie

Wpisz szukaną frazę: